Polonia Warszawa zajęła 3. miejsce w LOTTO 3x3 QUEST

1 rok temu | 13.06.2022, 10:32

Kolejny sukces drużyny 3x3 koszykarzy "Czarnych Koszul"! W poznańskim turnieju LOTTO 3x3 QUEST zespół Polonii Warszawa zajął 3. miejsce!

W niedzielę koszykarze Polonii rywalizowali w kategorii Open. W fazie grupowej wygrali z zespołem CHICAGO BÓL. Ponieważ zespół Ukraina U18 nie grał w turnieju, poloniści otrzymali walkower, dzięki czemu zajęli 1. miejsce w grupie B.

W ćwierćfinale po trzymającym w napięciu do samego końca spotkaniu zwyciężyli zespół Palę Tróje 17:15. Niestery w półfinale od "Czarnych Koszul" lepsza okazała się drużyna Kapitan Hak.

W spotkaniu o 3. miejsce w turnieju Polonia Warszawa pokonała drużynę Quest Team 17:14

.To trzecie z rzędu rozgrywki 3x3 z udziałem koszykarzy Polonii Warszawa. W każdym turnieju nasza drużyna w składzie Adam Anusewicz, Adam Lisewski, Maksymilian Szefler i Michał Szymański przynajmniej raz zajmowała miejsce na podium. Gratulujemy znakomitej passy!

W czerwcu poloniści wystąpią jeszcze w trzech turniejach 3x3. W sobotę 25 czerwca rywalizować będą w Iławie w rozgrywkach Broken 3x3. Dzień później wezmą udział w zawodach LOTTO 3x3 QUEST w Małogoszczy (w województwie świętokrzyskim). A w czwartek 30 czerwca "Czarne Koszule" będą uczestniczyć w gliwickim turnieju Summer Arena 3x3 Basket Cup.

Źródło: organizator turnieju

Wyniki Polonii Warszawa w turnieju LOTTO 3x3 QUEST (12.06.2022)